טיפול בחוטים נספגים מתאים למי שחש בתופעות של הזדקנות העור ומעוניין במראה עור צעיר ובריא וכן למי שמעוניין בדחיית תופעות אלו כפעולת מנע. 

הטיפול יעיל בעיצוב והחלקת אזור הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים והגבות. הוא פועל גם לשיפור הקמטוטים מעל השפה, מסביב לעיניים, קמטי הבעה וכן לטיפול בצלוליט ולמיצוק עור הגוף באזורים כגון ידיים, פנים הירך ישבן ועוד. 

עם השנים, כחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי, מאבד עורנו מגמישותו ומקבל מראה עייף ומבוגר. הטיפול בחוטים נספגים הוא הליך חדשני למיצוק עור מדולדל בפנים ובאזורים שונים בגוף ללא צורך בניתוח. הטיפול תורם למראה עור חלק, חיוני ובריא, מביא לתוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן ומסייע להאט ולמנוע את המשך הזדקנות העור.

למי מתאים הטיפול?

כיצד עובד הטיפול?

בטיפול, אשר מתבצע על ידי רופא בלבד, מוחדר חוט רפואי דקיק אל מתחת לעור באזור הטיפול. החוט מתפרק בהדרגה, נספג בעור ומאפשר ייצור מתמשך של סיבי קולגן*. רשת הקולגן שנוצרת תומכת במבנה העור, מעבה אותו ומעניקה תחושה רעננה, מתוחה וחלקה הנשמרת כשנה וחצי לאחר הטיפול.

* הקולגן הוא החלבון השכיח בגופנו והוא מאפשר את הגמישות והמבניות של העור. עם השנים יורד קצב ייצור הקולגן ואנו חווים את תופעות הזדקנות העור.

כיצד נבחין בהצלחת הטיפול?

שינוי עשוי להופיע תוך 45 יום מתחילת הטיפול.

מהו משך הטיפול?

הטיפול כולל 2 מפגשים.

משך כל מפגש הוא כחצי שעה.

למי טיפול זה אינו מתאים? 

הטיפול מתאים לכולם היות והוא בונה רקמה ומתמוסס לו עם הזמן ללא כל אפשרות לנזקים.

האם קיימות תופעות לוואי לטיפול?

הטיפול בחוטים נספגים אינו יוצר טראומה לעור. נקודות כניסת המחט נרפאות ונעלמות במהרה ללא סימן. הנפיחות המינימלית של העור חולפת מספר ימים לאחר הטיפול. לעיתים יופיעו שטפי דם ותתכן מגבלה מסויימת בתנועות הפה. כל אלו חולפים תוך שבוע ימים.

האם קיימות מגבלות כלשהן לאחר הטיפול?

אין כל מגבלה והמטופל יוכל לחזור לתפקוד רגיל מיד בתום הטיפול.

חוטים נספגים

לפני
אחרי
לתיאום פגישות ייעוץ חינם השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בקרוב