• לנשים הרוצות להראות תמיד במיטבן ללא השקעת זמן יקר באיפור וברענון האיפור במהלך היום.

  • לנשים שאינן יכולות להשתמש בתכשירי איפור מסורתיים ורגילים בשל אלרגיות ורגישויות בעור.

  • נשים פעילות שרוצות להיראות במיטבן בזמן פעילות ספורט כגון: שחייה, הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, טניס, אירובי ומי שלא רוצה לחשוש לאיפור עקב הזעה.

  • לנשים הסובלות מדלקת פרקים, פרקינסון, טרשת נפוצה או לנשים אחרי שבץ.

איפור קבוע הינו תהליך לשיחזור ועיצוב גבה בו מחדירים לתאים בשכבת העור הראשונה פיגמנט המורכב ממינרלים. הפיגמנט מוחדר על ידי מחט חשמלית החודרת לתאים בשכבת העור הראשונה וצובעת אותם. התוצאה: העור באיזור המטופל מקבל את גוון הפיגמנט אשר הוחדר אליו.

למי מתאים הטיפול?

כיצד עובד הטיפול?

כאמור, בטיפול נעשה שימוש במחט חשמלית להחדרת פיגמנט לשכבת העור הראשונה. התהליך נקרא גם לעיתים קעקוע זמני, עקב הדמיון בין התהליכים, אולם יש הבדל בין קעקוע כפי שאנו מכירים מציורי הגוף, לבין איפור קבוע במיקרופיגמנטציה:

  • סוג הצבע: הצבעים בהם משתמשים לאיפור קבוע אינם מתקבעים בעור לצמיתות עקב הרכבם המינרלי (קיימים בשוק צבעים על בסיס מתכות אך אילו אינם בטוחים לשימוש, ועלולים לגרום לנזקים חמורים ואלרגיות).

  • עומק החדרת הפיגמנט: המחט בתהליך החדרת האיפור הקבוע חודרת לשכבה הראשונה בלבד ואינה צובעת את שכבת העומק. לכן, לאחר תקופה מסויימת של שנה עד מספר שנים (בהתאם לסוג העור), דוהה הצבע מהעור. בתהליך הדהייה הצבע אינו משתנה אלא רק מאבד מחוזקו.

 

קיימות 2 שיטות לטיפול- שיטת השערה ושיטת ההצללה:

  • שיטת השערה: בשיטה זו השחזור נעשה על ידי ציור של שערות לאורך הגבה בהתאם לצמיחה הטבעית של המטופלת. בשימוש בשיטה זו, מתקבלת תוצאה טבעית ועדינה במיוחד. שיטה זו נחשבת למדוייקת ביותר אולם לא מאפשרת חזרות רבות על הצבע. עקב כך מוחדר פחות צבע לעור ולכן תקופת האפקטיביות של טיפול זה קצרה יותר ונעה סביב שנה אחת. משך זמן זה עשוי להשתנות בהתאם לסוג העור של המטופלת: עור שומני נוטה להתחדש באופן תכוף ולפלוט את הצבע החוצה, לכן העמידות של איפור קבוע על עור זה היא נמוכה.

  • שיטת הצללה: בשיטה זו השחזור נעשה על ידי מילוי אחיד ומלא לאורך הגבה בהתאם לאיזור הצמיחה הטבעית של המטופלת ולעיצוב המתאים למבנה הפנים. במקרים מסויימים ניתן לעצב את הגבה בצורה שנותנת מראה צעיר יותר באמצעות פתיחה של מבנה העפעף. על ידי שימוש בשיטה זו, מתקבלת תוצאה עמידה במיוחד. כמו כן, השיטה מתאימה למילוי נקודתי של "קרחות" או צלקות וכן לבעלות עור אשר דוחה את הפיגמנט ולא מאפשר טיפול בשיטת השערה. הטיפול בשיטת ההצללה מחזיק מעמד כשלוש שנים, כתלות בסוג העור.

 

לפני ביצוע הטיפול כל מטופלת מגיעה לייעוץ ראשוני ותאום ציפיות ללא התחייבות או עלות. ביעוץ יובהר ללקוחה האם בכלל יש צורך בטיפול ועל אופי הטיפול המומלץ. כמו כן מבוצעת הדמיית הטיפול ע"י ציור המבנה הצפוי של הגבה בסיום התהליך.

כיצד נבחין בהצלחת הטיפול?

ניתן להבחין בשינוי מיד לאחר הטיפול: הגבה תראה מלאה יותר, בעלת צבע חזק ואחיד.

מהו משך הטיפול?

משך כל מפגש הוא כ- 45 דקות בשיטת השערה וכשעה בשיטת ההצללה.

הטיפול מורכב משני מפגשים בהפרש של כ 3-4 שבעות אחד מהשני בכדי לאפשר מנוחה והחלמה מלאה של העור אחרי ההחדרה של הפיגמנט: יש לאפשר לגלדים (קילופי העור) לרדת בקצב שלהם, לתת לצבע להיפתח בעור ולהתיישב כמו שצריך ורק לאחר מכן ניתן לחזור על הפעולה. המתנה ארוכה מדי, פוגעת באפקטיביות של החדרת הצבע. ביצוע של הטיפול במרווח זמן קצר מדי, עלול לפצוע את העור ולהביא לתוצאה הפוכה: במקום קבלת הצבע, האזור המטופל יפלוט אותו החוצה כחלק מתהליך ההחלמה של העור ובמקרים מסויימים אף עלולה להיווצר צלקת. על כן, ההמתנה בין טיפול לטיפול היא קריטית.

למי טיפול זה אינו מתאים? 

הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון או לנשים בעלות קוצב לב. בתהליך הטיפול ולאחריו, נעשה שימוש במספר חומרים רפואיים כגון חומרי אלחוש על כן נדרש לוודא שאין כל רגישות לחומרים אלו אצל המטופלת.

האם קיימות תופעות לוואי לטיפול?

חלק מהמטופלות יחושו נפיחות עור קלה. במקרים נדירים יתכנו שטפי דם באזור המטופל.

האם קיימות מגבלות כלשהן לאחר הטיפול?

אין כל מגבלה והמטופלת יכולה לחזור לתפקוד רגיל מיד בתום הטיפול. בעת חשיפה לשמש יש להפקיד על מריחת מסנן קרינה על הגבות.

איפור קבוע

לתיאום פגישות ייעוץ חינם השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

פנייתך התקבלה בהצלחה! ניצור עמך קשר בקרוב